Kategori: Oyunlar

Oyunlar hakkında

Superhot Mind Control Delete 16 Temmuz’da Çıkıyor!

Hareket ettiğiniz sürece düşmanların hareket ettiği bundan dolayı da her hamlenizi ince ince hesaplamanız gereken Superhot Mind Control  Delete 16 Temmuz 2020 itibarıyla oyuncuların farklı oyun beklentilerine cevap vermek üzere sahnede yerini alacak. Aksiyon ve FPS türünde karşımıza çıkan oyunda taktiksel ögeler de dikkat çekiyor.

Oyun görselleri ile öyle ahım şahım büyüleyici bir atmosfere sahip değil fakat oynanış biçimi olarak birçok oyuna ilham olacak bir yapısı bulunduğunu söylemezsek olmaz. Taktik ögelerle bezenmiş, düşmanların hareketlerine değil daha çok kendi hareketlerinize dikkat etmeniz gereken Superhot Mind Control Delete şans tanınması gereken bir oyun. Test edenlerin de fikirleri oyun dünyasına farklı bir tat kattığı yönünde.

Superhot Mind Control Delete PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanabilecek.

Far Cry 6 Ne Zaman Çıkacak Belli Oldu!

Efsane serinin son oyunu Far Cry 6’nın Steam sayfasından öğrendiğimize göre oyunda erteleme olmazsa 18 Şubat 2021’de buluşuyoruz. Ciddi anlamda büyük bir harita ile karşımıza çıkan oyunda yine baş kötü karaktere karşı (ki kendisi bir diktatör) mücadele ediyoruz.

Co-op özeliiği de dikkat çeken Far Cry 6 yapay zeka konusunda da diğer oyunlara göre daha iddialı görünüyor.  18 Şubat 2021’e kadar gelen detaylar ayrıca yazımızda yer alacaktır.

Cyberpunk: Edgerunners Anime Dizisi Geliyor!

Witcher serisi ile anam nemiş bunlar dedirten CD PROJEKT RED’in yeni projesi Cyberpunk 2077 beklenirken oyundan sonra bir de anime dizisinin yayınlanacağı duyuruldu. Netflix projesi olarak karşımıza çıkan Cyberpunk EdgeRunners  anime dizisi 2022 yılında yayınlanması bekleniyor.

 

Netflix projelerinden Witcher ile yüzü gülünce oyun dünyasında en çok beklenen oyunlar arasında bulunan Cyberpunk’a da kancayı atmış anlaşılan. Oyun Kasım 2020’ye ertelendi geötiğimiz günlerde biliyorsunuz bu haberden sonra da şak diye bir anime trailer’ı yayınlandı ki oyunla alakalı bir tanıtımdı bu.